Про компанію

Одна з особливостей розвитку телекомунікаційних мереж в Україні - нерівномірний розвиток у великих містах і регіонах. Але за останні кілька років ситуація кардинально змінилася: завдяки великим національним операторам, в число яких входить компанія ФРІНЕТ, Мелітополь та інші міста отримали можливість підключити високошвидкісний вигідний інтернет.

Підключення до мережі від ФРІНЕТ: ключові переваги

Послугами провайдера, що представляє доступ до мережі під торговою маркою O3, на даний момент користується понад 143 тис. абонентів по всій Україні. Ключовими факторами такого успіху є акцент на активному регіональному розвитку з використанням сучасного обладнання і ряд переваг перед іншими компаніями.

Великий вибір пакетів. Жителі м Мелітополь можуть підключити дешевий інтернет в одному з декількох пакетів зі швидкістю від 40 до 100 Мбіт/с. Це дозволяє вибрати той продукт, який максимально задовольнить потреби абонента і в якому не потрібно буде переплачувати за невживані послуги.

Стабільність мережі. При побудові оптоволоконних магістралей використовуються сучасне обладнання від Juniper Networks, Cisco і інших лідерів ринку телекомунікацій. Це дозволяє компанії організовувати симетричні канали зв'язку (з однаково високою швидкістю і прийому, і передачі даних) і гарантувати якість своїх послуг.

Гнучка тарифна політика. Підключення кабельного інтернету в м. Мелітопіль від О3 для користувачів багатоповерхових будинків за 1 грн., а вартість пакетів залежить від швидкості передачі даних і наявності додаткових опцій.

Якість сервісу

Акцент на увазі до якості послуг, що надаються абонентам, вигідно виділяє ФРІНЕТ серед інших компаній на ринку. Для клієнтів працюють загальний Call-центр і окремий центр техпідтримки, постійно удосконалюються сайт компанії і особистий кабінет. Все це робить користування інтернетом від О3 максимально зручним для кожного абонента.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Послуга побудови корпоративних мереж

Послуга побудови корпоративних...

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ»...

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...