Про компанію

Одна з особливостей розвитку телекомунікаційних мереж в Україні - нерівномірний розвиток у великих містах і регіонах. Але за останні кілька років ситуація кардинально змінилася: завдяки великим національним операторам, в число яких входить компанія ФРІНЕТ, Мелітополь та інші міста отримали можливість підключити високошвидкісний вигідний інтернет.

Підключення до мережі від ФРІНЕТ: ключові переваги

Послугами провайдера, що представляє доступ до мережі під торговою маркою O3, на даний момент користується понад 147 тис. абонентів по всій Україні. Ключовими факторами такого успіху є акцент на активному регіональному розвитку з використанням сучасного обладнання і ряд переваг перед іншими компаніями.

Великий вибір пакетів. Жителі м Мелітополь можуть підключити дешевий інтернет в одному з декількох пакетів зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Це дозволяє вибрати той продукт, який максимально задовольнить потреби абонента і в якому не потрібно буде переплачувати за невживані послуги.

Стабільність мережі. При побудові оптоволоконних магістралей використовуються сучасне обладнання від Juniper Networks, Cisco і інших лідерів ринку телекомунікацій. Це дозволяє компанії організовувати симетричні канали зв'язку (з однаково високою швидкістю і прийому, і передачі даних) і гарантувати якість своїх послуг.

Гнучка тарифна політика. Підключення кабельного інтернету в м. Мелітопіль від О3 для користувачів багатоповерхових будинків за 1 грн., а вартість пакетів залежить від швидкості передачі даних і наявності додаткових опцій.

Якість сервісу

Акцент на увазі до якості послуг, що надаються абонентам, вигідно виділяє ФРІНЕТ серед інших компаній на ринку. Для клієнтів працюють загальний Call-центр і окремий центр техпідтримки, постійно удосконалюються сайт компанії і особистий кабінет. Все це робить користування інтернетом від О3 максимально зручним для кожного абонента.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...